Výhody

 

6 dobrých dôvodov pre inštaláciu čistiacich zón ProfilGate®

 

Viac čistoty, lepšia kvalita a nižšie náklady

Výhody použitia bezchodových zón ProfilGate® majú množstvo pozitívnych účinkov na procesy vo vašej spoločnosti.

Vaša spoločnosť demonštruje zákazníkom, dodávateľom a zákonodarcom svoju nekompromisnú pripravenosť príkladne pracovať pre najvyššiu úroveň čistoty, hygieny a bezpečnosti.

špinavá pneumatika na podložke nečistôt ProfilGate®

1. Technická čistota

 

Zlepšenie vnútornej čistoty pomocou ProfilGate ® je zvyčajne viditeľné už vo vstupnom priestore. Vaši zamestnanci, zákazníci a dodávatelia ihneď uvidia, že vo svojej spoločnosti aktívne robíte niečo pre technickú čistotu.

 
Špinavá rohož ProfilGate ® zapustená do podlahy pri vchode do veľkej kuchyne

2. Zlepšená hygiena

 

Predpisy na oddelenie hygienických priestorov sa neustále sprísňujú. S ProfilGate ® aqua môžete vykonať aktívne čistenie a dezinfekciu v jednom kroku - pre najvyššie hygienické požiadavky.

 
prepravka so špinavými nápojmi

3. Menej sťažností

 

ProfilGate® zabraňuje kontaminácii povrchu, ktorá je častou príčinou sťažností. Tým sa zabráni kontaminácii pri výrobe a skladovaní, ktorá vedie k zlyhaniu, znehodnoteniu alebo strate imidžu - kvalita produktu sa zvyšuje.

 
Stroj na čistenie podláh v priemyselnej hale

4. Menej nákladov na čistenie

 

ProfilGate® zhromažďuje nečistoty úplne automaticky vo všetkých prístupových oblastiach. To znamená, že do spoločnosti sa dostane menej nečistôt. Týmto spôsobom je možné predĺžiť prevádzkové čistiace cykly a ušetriť tak náklady na čistiaci personál, čistiace zariadenia a čistiace prostriedky.

 
Špinavá rohož ProfilGate ® zaliata v priemyselnej podlahe z epoxidovej živice

5. Znížené náklady na renováciu

 

Najmä moderné epoxidové priemyselné podlahy a iné povrchové úpravy sú poškriabané lepením na pneumatikách / valcoch / kolesách. ProfilGate® zabraňuje vysokému opotrebovaniu a zaručuje, že podlahy haly vydržia dlhšie, a tým šetria náklady na renováciu.

 
špinavá mokrá priemyselná podlaha

6. Zvýšená bezpečnosť práce

 

Zníženie nečistôt a vlhkosti na podlahách haly vedie k zníženiu rizika nehôd, pretože je minimalizované riziko pošmyknutia vysokozdvižných vozíkov a osôb. ProfilGate® tak priamo prispieva k zvyšovaniu bezpečnosti práce.