Menej nečistôt každý mesiac o 4,82 kg v spoločnosti Pentaplast

Menej nečistôt každý mesiac o 4,82 kg v spoločnosti Pentaplast

Vďaka systému ProfilGate® spoločnosť Pentaplast GmbH dosahuje pravidelné zníženie nečistôt, čím docielila minimalizáciu prenášania nečistôt do výrobných procesov. 

 

V spoločnosti Klöckner Pentaplast GmbH takpovediac nezostane kameň na kameni: Spoločnosť pravidelne vykonáva váženie, koľko nečistôt odstránili jej dve čistiace polia ProfilGate. A hoci sa jeho obaly väčšinou vyrábajú v Heiligenrothu, Klöckner Pentaplast je príkladom procesov v suchom priemysle podobne ako Electronics & Engineering: aj tu sa vysokozdvižné vozíky pohybujú po halách a do výrobných priestorov sa nesmie dostať nečistota.

Obrazok

 

Vrecko s nečistotami z čistiaceho poľa ProfilGate® st65 vo vchode do haly pred vnútornou bránou z celého mesiaca január váži viac ako 4,2 kilogramu. Premávajú sa po ňom najmä ručné vozíky, paletové vozíky a malé vysokozdvižné vozíky. ProfilGate® čistí ich kolesá počas odhadovaných 240 denných prejazdov.

 

Toto je navyše k druhému vrecku s viac ako 1/2 kilogramom nečistôt z ProfilGate® b65 go v personálnom zámku. Táto verzia čistiacich polí je špeciálne navrhnutá pre pracovnú obuv a má dlhšie kefy.

 

Zodpovedný zamestnanec v Klöckner Pentaplast hovorí o svojich skúsenostiach s ProfilGate®: „Systémy čistiacich polí sa teraz používajú od júla 2017 a vyprázdňujú sa mesačne. Naďalej zaznamenávame vysokú úroveň účinnosti a považujeme systémy za veľmi efektívne v výrazne znižuje množstvo nečistôt vstupujúcich do výrobných priestorov.“

 

Obrazok

Team INGOCLEAR